top of page

Hinnad

Raamatupidamisteenuse hind sõltub kokkulepitud teenuse sisust ning raamatupidamises tehtavate toimingute arvust. Et teenuse hind oleks soodsam, leiame kliendiga koos efektiivseima koostöövormi. Anname alati soovitusi. Läbimõeldud koostöö aitab kokku hoida nii raamatupidaja kui kliendi väärtuslikku aega ja vähendab survet hinnale.

Kindel fikseeritud kuutasu

Fikseeritud tasu puhul lepitakse kokku kindlas kuutasus, mis ei muutu. Tasu arvestamisel võetakse arvesse kõik Sinu ettevõtte eripärast lähtuvad soovid. Fikseeritud kuutasu vaadatakse üle 1 kord aastas või  lühema perioodi jooksul olenevalt raamatupidamistöö mahu muutusest ja vajadusel lepitakse kokku uus hind. Fikseeritud kuutasu on alates 30 eurot kuus + km.

Tehingute arvul põhinev teenus

Raamatupidamisteenuse hinna  arvestamise aluseks on arvestusperioodi töödeldavate dokumentide maht ja arvestussüsteemi keerukus. Hind koosneb baashinnast ja lisateenustest.

 

Raamatupidamisteenuse baashind sõltub kande ridade arvust. Perioodi kanderidade arvu on võimalik programmist järele vaadata. Kanderida on majandustehingu kirjendamiseks tehtud raamatupidamiskande üks rida. Iga algdokument annab minimaalselt 2 kanderida, käibemaksukohustuslasel firmal 3.

 

Lisateenused on palgaarvestus, dividendide arvestus, lähetuste arvestus, müügiarvete koostamine, maksekorralduste sisestamine panka, erinevate aruannete koostamine, lepingute koostamine jne.

Ühekordne tasu

Vastavalt kokkuleppele kindel tasu või tunnitasu olenevalt teenuse keerukusest alates 30 eurot tund + km.

Korteriühistu raamatupidamisteenuse hind

Raamatupidamisteenuse hind on olenevalt korterite arvust majas minimaalselt 30 eurot kuus või alates 4,60 eurot/ korter.

Hind sisaldab lisaks igakuisele raamatupidamisele ka aastaaruande koostamist.

pexels-bongkarn-thanyakij-3758898.jpeg
bottom of page