top of page

Raamatupidamisteenus

pexels-bongkarn-thanyakij-3787296.jpeg

 

Korralik raamatupidamine on iga ettevõtte pikaajalise edu alus:

  • alati on olemas ülevaade ettevõtte varadest, kohustustest, tulude- ja kulude struktuurist

  • hea arvestussüsteem võimaldab igal hetkel koostada ettevõtte bilansi ja kasumiaruande ning edukalt prognoosida tulevasi rahavooge

  • korrektselt vormistatud tehingud ja koostatud dokumendid tagavad  optimaalse maksuarvestuse

 

Raamatupidamisteenus on jagatud vajaduste järgi kolmeks: käibemaksukohustuslasele äriühingule sobiv igakuine täisteenus, väikesele mittekäibemaksukohustuslasele äriühingule sobiv kord aastas teostatav raamatupidamise korrastamine ja ettevõtte suurusest olenemata teatud töölõigu teostamine.

 

Võta julgelt ühendust ja leiame Sinu ettevõtte jaoks koos sobivaima teenuse paketi.

KUUPÕHINE

Kuupõhine raamatupidamine on ettevõttele, kes tegutseb aktiivselt ja soovib jooksvat ülevaadet oma äritegevusest. Ettevõte on käibemaksukohustuslane.

Antud teenus sisaldab kõiki raamatupidamise ja äritegevuse korraldamiseks vajalike toiminguid vastavalt ettevõtte soovile ja vajadustele.

AASTAPÕHINE

Aastapõhine raamatupidamine on ettevõtjale, kes ei ole käibemaksukohustuslane ja äritegevus on tagasihoidlik. Väikese tegevuse juures on mõistlik raamatupidamine korrastada üks kord aastas ja koostada majandusaasta aruanne.

OSALINE

Teenus sobib alustavale ettevõttele, kus vajatakse abi raamatupidamise sisseseadmisel ja tuge tekkinud küsimuste lahendamisel. Siia kuuluvad veel näiteks ainult töötasu arvestus ja deklareerimine, pearaamatupidaja-finantsjuhi teenus jne.

Osalist raamatupidamisteenust saab kasutada vastavalt vajadusele ühekordselt või ka igakuise teenusena.

bottom of page