top of page

Meist

HTK Büroo on tulevikku vaatav kaasaegne raamatupidamisteenust pakkuv ettevõte, kus töötavad pikaaegsete kogemustega raamatupidajad. Koolitame oma töötajaid pidevalt, et kursis olla kõikide seadusemuudatustega. Meil on mitmekesised kogemused paljudes ärivaldkondades: kaubandus, toitlustus, turism, transport, kinnisvaraarendus, investeerimine väärtpaberitesse, IT, koolitus, põllumajandus, metsandus, tööstus jm.

Raamatupidamisteenust osutame mikro-, väike- ja keskmistele ettevõtetele, FIE-dele, mittetulundusühingutele ja korteriühistutele. Meie kliendibaasis on ligi 100 äriühingut. Enamus meie kliente on püsikliendid, kes on meid usaldanud juba pikki aastaid. Peamiselt tegutsetakse Eestis. Arvestataval osal klientidest on püsiv tegevuskoht Soomes või Rootsis. Seetõttu omame pikka kogemust ka naaberriikide raamatupidamises, maksuarvestuses ja maksude deklareerimisel.

Äris on oluline isiklik suhe. Töötame ja kasvame koos oma klientidega. Aitame planeerimise ja nõustamisega, et arendada ja kasvatada äritegevust. Aitame avastada uusi võimalusi, et muuta äri efektiivsemaks. Kindlustame oma klientide tagalat korrektse raamatupidamise ja maksuarvestusega. Oleme abiks igapäevatöös ettetulevate IT-probleemide lahendamisel.

HTK Büroo kasutab oma igapäevatöös peamiselt Merit Aktiva raamatupidamisprogrammi, Korto Prod ja lisaks veel mitmeid teisi programme.

Kogu meie klientide raamatupidamine on pilvepõhine online-raamatupidamine ja kõik dokumendid arhiveerime omaenda serveris.

Inimesed

Inimesed

HELGI TRUUMEES

juhatuse liige, tegevjuht

helgi@htkburoo.ee

+372 53414765

Helgil on raamatupidamisvaldkonnas töötamise staaži 30 aastat. Sellest raamatupidamisfirma juhtimise kogemust 16 aastat. Helgi on käinud väga paljudel raamatupidamis- ja finantsteemalistel koolitustel ja nõnda pidevalt täiendanud oma teadmisi.

Lisaks Eesti raamatupidamisele on Helgi end täiendanud erinevatel koolitustel ka Soome ja Rootsi raamatupidamise alal. Välisriigis tegutseva Eesti ettevõtte raamatupidamistöö kogemust on juba 13 aastat.

Numbrite maailm ja raamatupidamine on Helgi töö ja hobi. Hobi on ka aiandusega tegelemine ja aiareisidel käimine. Taimedega tegelemine tasakaalustab ja annab hea enesetunde.

Kristo omab raamatupidamisfirmas töötamise kogemust 10 aastat. Sellest 2 aastat juhatuse liikmena. Tema vastutusvaldkond on IT, et laitmatult töötaksid nii riistvara kui tarkvara. Kristo on kursis peale raamatupidamisprogrammide toimimise ka raamatupidamise nüanssidega.

Vabal ajal sõidab Kristo palju jalgrattaga. Veel meeldib talle pildistada huvitavaid ja erilisi autosid. Selleks on ta valmis ka kaugemale reisima.

KRISTO TRUUMEES

juhatuse liige, IT spetsialist

kristo@htkburoo.ee

+372 53957366

TRIIN TRUUMEES

raamatupidaja

triin@htkburoo.ee

+372 53901331

Triinul on raamatupidajana töötamise kogemust 14 aastat. Sooritatud on raamatupidaja 5.taseme eksam.

Triinu vastutusvaldkonnaks on äriühingute ja korteriühistute jooksvate raamatupidamistoimingute tegemine, dokumentide kontroll, ettevõtete juhtide nõustamine ja aruannete koostamine. Triin tegeleb ettevõttes ka reklaami- ja turundusküsimustega.

Kõige meelsamini veedab Triin tööst vaba aja pere keskel – ühised väljasõidud looduses, jalgrattasõidud, jalutusretked ja kinos käigud. Triin armastab kokkamist ja on pidevalt uute retseptide jahil.

bottom of page